Co je služba ⓔSMLOUVA?

Služba ⓔSMLOUVA představuje možnost nechat si sepsat smlouvu o převodu nemovitostí (kupní, darovací) podle Vašich požadavků a bez nutnosti navštívit naši kancelář osobně. Neobjednáváte si žádný vzor ani automaticky generovanou smlouvu; objednáváte si smlouvu sepsanou Vám na míru advokátní kanceláří specializovanou na danou oblast. Smlouva Vám bude doručena kamkoli v České republice, příp. do zahraničí, ve velmi krátké lhůtě.

Jak vše probíhá?

  1. Vyplníte objednávkový formulář. Ten je nezávazný až do odsouhlasení podmínek služby, a to zpravidla e-mailem.
  2. Naše kancelář Vás bude e-mailem, příp. telefonicky, kontaktovat neprodleně po obdržení Vaší objednávky (zpravidla tentýž nebo nejbližší pracovní den).
  3. Upřesníme veškeré nejasnosti, zodpovíme všechny dotazy a Vy potvrdíte, že máte o poskytnutí služby ⓔSMLOUVA opravdu zájem.
  4. Zašleme Vám e-mailem zálohovou fakturu k zaplacení ceny všech objednaných dokumentů.
  5. Po ověření zaplacení začneme na smlouvě neprodleně pracovat. Všechny důležité náležitosti s Vámi projednáme dohodnutým způsobem (telefonicky, e-mailem), upozorníme Vás na možná alternativní znění jednotlivých smluvních ujednání, společně s Vámi zvolíme pro Vás nejvýhodnější a nejbezpečnější variantu.
  6. Hotové smlouvy Vám spolu s návrhem na vklad do katastru nemovitostí a se srozumitelnými instrukcemi odešleme do Vaší e-mailové schránky, nebo si je můžete osobně odebrat v advokátní kanceláři. Smlouvy zpravidla expedujeme ve lhůtě 7 pracovních dnů od zaplacení a dodání všech podkladů. Společně se smlouvami Vám zašleme i daňový doklad.
  7. A tím je hotovo!

 

Objednat ⓔSMLOUVA

Ceny

hodnota předmětu smlouvy
(v Kč)
cena služby ⓔSMLOUVA
(v Kč)*
do 300.000 3.000
300.001 – 5.000.000 5.000
5.000.001 – 10.000.000 10.000
10.000.001 a více cena bude dohodnuta individuálně

 

* všechny ceny jsou uváděny bez 21% DPH
Upozornění: V ceně nejsou zahrnuty správní poplatky za podání návrhu na vklad do KN a hotové výdaje za vyhotovení výpisů z katastru nemovitostí, případně jiné poplatky. Služba neobsahuje možnost osobní konzultace v advokátní kanceláři. Nárok na odměnu vzniká advokátovi v okamžiku provedení služby a není nikterak závislý na skutečnosti, zda budou připravené smlouvy nakonec uzavřeny. V případě komplikovanějších převodů a speciálních požadavků klientů bude cena dohodnuta vždy individuálně.

Jaké doplňkové služby si lze objednat?

Advokátní úschova kupní ceny – díky této službě je celá transakce mnohem bezpečnější. Kupní cena nebo její část bude složena na náš speciální úschovní účet zřízený výlučně pro advokátní úschovy. Kupní cena bude vyplacena prodávajícímu pouze přisplnění předem dohodnutých podmínek (zpravidla provedení vkladu do katastru nemovitostí). V případě, že by z jakýchkoli důvodů k převodu vlastnického práva nedošlo, bude kupní cena vrácena zpět kupujícímu. Tuto službu lze využít rovněž v případech, kdy kupující hradí kupní cenu prostřednictvím hypotečního úvěru. Za tuto službu účtujeme v případě současného objednání služby ⓔSMLOUVA zvýhodněnou paušální jednorázovou cenu ve výši 3.000,– Kč, a to bez ohledu na dobu úschovy a výši uschované částky.

Objednávkový formulář ⓔSMLOUVA

Mám zájem o sepis smlouvy.

Online služby

Mgr. Petr Juráň, advokát, zapsaný v seznamu advokátů vedeném Českou advokátní komorou pod ev. č. 11674, IČO: 714 66 282, adresa sídla Čechyňská 439/23a, 602 00 Brno a adresa pobočky Svitavská 2383/1b, 678 01 Blansko.


Informace pro spotřebitele: Česká advokátní komora byla s účinností od února 2016 pověřena Ministerstvem průmyslu a obchodu ČR mimosoudním řešením spotřebitelských sporů pro oblast sporů mezi advokátem a spotřebitelem ze smluv o poskytování právních služeb (na základě zákona č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele, ve znění pozdějších předpisů). Internetová stránka tohoto pověřeného subjektu je www.cak.cz.


COOKIES   |   ZÁSADY ZPRACOVÁNÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ


© 2017 Advokátní kancelář JURÁŇ. Created by RAAi.